فریبا کلهر:‌ منتظر واکنش‌ها به «شوهر عزیز من» هستم

خبرگزاری پانا:‌ فریبا کلهر با رمان جدید «شوهر عزیز من» و تجدید چاپ رمان های «پایان یک مرد» و «شروع یک زن» در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهد داشت.

 به گزارش سرویس فرهنگی پانا، فریبا کلهر -نویسنده- گفت: در نمایشگاه امسال یک کتاب داغ و تازه از تنور درآمده خواهم داشت با نام «شوهر عزیز من» که رمان بزرگسال است و خیلی مشتاقم ببینم واکنش ها به این رمان چگونه خواهد بود.
این نویسنده افزود: در کنار این کتاب که چاپ نخستین اش در نمایشگاه امسال عرضه می شود، چاپ دوم رمان های «پایان یک مرد» و «آغاز یک زن» در نمایشگاه امسال ارائه می شود.
کلهر درباره آثاری که با انتشارات سوره مهر (وابسته به حوزه هنری) منتشر کرده است، گفت: تا کنون 2 مجموعه داستان «مثل دختر گل ها» و «فانوس بود و غزال» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان را با همکاری انتشارات سوره مهر منتشر کرده ام که متوجه شدم به چاپ دوم رسیده است.
فریبا کلهر در حال حاضر مشغول نگارش زندگینامه داستانی حضرت ابالفضل (ع) در قالب پروژه ادبی «زندگینامه معصومین (ع)» است که به همت دفتر ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری منتشر خواهد شد.

/ 4 نظر / 23 بازدید

سلام خانم کلهر خیلی مشتاق تهیه کتاب هستم حتما مثل کتابهای قبلی شما کتاب قشنگی هست که تو نمابشگاه روزا اول تمام شد انشاالا روز جمعه که تصمیم دارم بر نمایشگاه باشه تهیه کنم افتخار میکنم به شما بچه محل همکلاسی کلاس اول راهنمایی[لبخند]

سلام خانم کلهر خیلی مشتاق تهیه کتاب هستم حتما مثل کتابهای قبلی شما کتاب قشنگی هست که تو نمابشگاه روزا اول تمام شد انشاالا روز جمعه که تصمیم دارم بر نمایشگاه باشه تهیه کنم افتخار میکنم به شما بچه محل همکلاسی کلاس اول راهنمایی]

بهاره

خانم کلهر عزیز سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمتتون. من دو کتاب (شروع یک زن و شوهر عزیز من) از سه گانه ی شما رو خوندم و واقعا لذت بردم... هر دو کتاب بسیار جذاب و شیرین بودند و واقعا آدم را به دنبال خود میکشاندند... من طنزی که در نوشتارتون بود رو هم خیلی خیلی دوست داشت... فقط میواستم ازتون بپرسم در کتاب شوهر عزیز من چرا سرنوشت کوروش مبهم موند؟ مرد؟ نمرد؟ اون راننده ی ون کی بود؟ چرا مدام دنبال سیما میکرد؟ اون شبی که سیما بخاطر حرفهای نسرین ماجدی به حالت قهر از ماشین شوهرش پیاده میشه و فرار میکنه، راننده ون چرا اونجا بوده؟ راننده ون مامور تعقیب کوروش و خانواده اش بوده؟ شاید شما توضیح دادید و تو ارشاد سانسورش کردند؟ ممنون میشم اگر لطف کنید و کمی توضیح بفرمایید. امیدوارم همواره موفق و پیروز باشید. در پناه حق[گل]

مریم جون

سلام من هر 3 تاکتاب رو خوندم تو هرکدوم یه سری لحظه های قشنگ داشت ولی بیشتر دلم واسه بهروز تو پایان یک مرد سوخت.