پرفروش‌های داستان ایرانی

به گزارش خبرنگار ادبی سینما پرس، فروشگاه مرکزی شهر کتاب در ماه گذشته، میزبان مخاطبان داستان های ایرانی بود.

بر همین اساس، «پایان یک مرد» فریبا کلهر، از نشر مرکز، عنوان پرفروش ترین داستان ایرانی را به خود اختصاص داد. همچنین، «کتاب ویران» از ابوتراب خسروی از سوی نشر چشمه، «چهارچهارشنبه و یک کلاه گیس» از بهاره رهنما از نشر چشمه، «با گارد باز» از حسین سناپور و «برف و سمفونی ابری» از پیمان اسماعیلی توانستند روی گیشه این مرکز بدرخشند.

از میان داستان های خارجی نیز، « پس از تاریکی» ـ«هاروکی موراکامی» با ترجمه مهدی غبرایی، «الفبای تقلب» کار گروهی نویسندگان با ترجمه حسین یعقوبی، «بینایی» اثر «ژوزه ساراماگو» به ترجمه حبیب گوهری راد و «ژنرال در هزارتوی خود» اثر «گابریل گارسیا مارکز» هوشنگ اسدی از نشر ثالث در میان رمان ها و داستان های خارجی مورد توجه مخاطبان قرار گرفتند.

«حفره ها» اثر گروس عبدالملکیان از نشر چشمه و «سوختن در آب، غرق شدن در آتش» از «چارلز بوکفسکی» با ترجمه پیمان خاکسار مجموعه اشعار مورد توجه مخاطبان بودند.

«نمایشنامه های زنانه ایران» اثر فروغ یزدان آشوری و جواد انصاری از سوی نشر رابعه خوب فروخت.

/ 2 نظر / 20 بازدید
عمومصطفی

با سلام ممنون می شوم به سایت عمومصطفی هم سر بزنید برای مطالعه و شنیدن کتاب های کودک و نوجوانان مصطفی رحماندوست به سایت عمومصطفی بروید تا هر کجا که باشید براحتی آنها را به طور رایگان بخوانید و بشنوید و یا آنها را از سایت آمازون بخرید. www.AmuMostafa.com

ali

با سلام دوست خوب اگه اهل نقد هم هستی بدان که آدم که از کارهای خودش تعریف نمیکنه و یا مطالب روزنامه هایی رو که دربارش نوشتن رو تو وبلاگ خودش نمی چشبونه. ماه برای همیشه پنهان نمی مانه.